מהו עיסוי חושני

אחת הדרכים הטובות ביותר להירגע ולשכוח מכל בעיה שיש לך היא על ידי קבלת עיסוי חושני. אם אתם מחפשים סוג זה של חוויה מרגיעה שטיפול אפילו, אך לא עייף, פשוט בקר עכשיו במכון עיסוי נשים באזור שלך.

המילה חושני יכולה להיות גם אחת https://escortinalbertpark.com/post/fusgidecamp1980.php

1) מינית; הקשורים או קשורים לחוש המישוש או לשימוש המיני או הארוטי שלו

2) מגרה אינטלקטואלית; מרמז על הנאה אינטלקטואלית שנרדפת עליה כאילו היא סיפוק מיני; “אישה ששילבה עיסוקים אינטלקטואליים וחימוש כבד יכולה להעלות חושניות מושכת”

3) לעורר תחושות גופניות נעימות בעצמו באמצעות השפעתה הפתאומית, הדפוס, החום וכו’; לייצר (תחושה של) תחושות מענגות.

העיסוי החושני הוא עיסוי מאוד ספציפי המתמקד בהרגשת הנאה דרך התחושות הפיזיות. השמנים, הדיבורים והזמן בין הלקוח למעסה, כולם הופכים את זה לחוויה מפנקת.

מקורו של התרגול ביפן כשיאצו או טאיג’י, שהגיע לארצות הברית עם תיירים מבקרים כשהשיאצו הפך פופולרי.

זהו עיסוי ספציפי להנאה עצמית המשתמש במתח, ליטוף ומגע של שרירים, רצועות או נקודות אקופרסורה כדי לעורר חושים שונים, שעשויים לכלול ראייה, שמיעה, ריח, מגע וטעם.

הלקוחות מקבלים הנחיה מראש על ידי המעסה שלהם אם הם רוצים שייגעו בהם (או לא). חלק מהנמענים נהנים את עצמם במהלך הפגישה בעוד שאחרים לא. עיסוי חושני מגרה את כל חמשת החושים שלך: ראייה (האור מעומעם), צליל (מוזיקה רכה), ריח (ארומתרפיה), מגע (ליטוף) וטעם (‘בלוק חושני’), כך שזו חוויה חושית שלמה.

מהו עיסוי חושני?

עיסוי חושני הוא סוג של עיסוי שלוקח לחץ שונה ומסתכל על חלקים ספציפיים בגוף. המוקד העיקרי של סוג זה של עיסוי הוא להסיר מתח שרירים, להירגע ולספק תחושה מרגיעה. מרכיבי המפתח הם שמנים אתריים, אור נרות, מוזיקה

עיסוי חושני כולל גם תנועות בידיים, אצבעות ו/או שפתיים – למשל: גירוי – שיכול להיות הקנטה או ליטוף. עם זאת, אנשים רבים חווים תחושות מענגות במהלך סוג זה של פעילות.

לסיכום:

עיסוי חושני יכול לעשות הרבה דברים לגוף שלך כמו להקל על לחץ ומתח או לעורר אותך פיזית בדרכים שגורמות לך להרגיש טוב.